Catedra de limba română

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Popa Cristina a IX-a A
2 profesor Creangă Anamaria a V-a A
3 profesor David Mariana

 

Catedra de limbi străine

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Aczel Franciska  a X-a C
2 profesor Elekes Izabella  a XI-a C
3 profesor Gavrila Ioana

 

Catedra de limbă maternă

Nr. crt Numele şi prenumele
1 profesor Csiki Tunde

 

Catedra de matematică

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Cristea Anca  a XI-a A
2 profesor Meca Maria a VIII -a
3 profesor Colceru Elena

 

Catedra de chimie şi fizică

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Antal Imola a XII-a A
2 profesor Căciuleanu Adriana a XII-a B

 

Catedra de informatică

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Băbuş Raluca
2 profesor Răvar Ancuţa  a X-a A

 

Catedra Om şi societate

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Batrinu-Dragoteanu Camelia a IX-a B
3 profesor Buksa Ioan Sorin
4 profesor Comşa Mirela-Florentina
5 profesor Căpriţă Lenuţa-Ramona  a VI-a
6 profesor Ionescu Camil  a XII-a seral
7 profesor Sandor Unige-Margit
8 profesor Samson Maria
9 profesor Trandabur Camelia  a X-a B

 

Catedra Învăţătorilor

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 învăţătoare Chirciu Rodica Georgiana pregatitoare
2 învăţătoare Pepelea Diana Andreea I
2 învăţătoare Radu Elena a II-a
3 învăţătoare Toderiţă Monica a III-a
4 învăţătoare Tataru Madalina a IV-a

 

Catedra Educatorilor

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 educatoare Popa Cornelia Grupa mare
2 educator Vasile Alexandra Grupa mijlocie

 

Catedra Tehnică

Nr. crt Numele şi prenumele Clasa la care este diriginte
1 profesor Hejja Margit Maria
2 profesor Giurgiu Lavinia a XI-a B
3 profesor Aronica Ruben
4 profesor Celan Corina Anul II – postliceală
5 profesor Bercan Ioan a X-a Profesional
6 profesor Cristea Cosmin Anul I – școală de maiștri
7 profesor Draghescu Simona  a XI-a Profesional
8 profesor Tristu Daniela Anul I – postliceală
9 profesor Tristu Radu Marcel
10 profesor Hatschner Anca a IX-a Profesional
11 profesor Nedeczky Ladislau Maistru electrician centrale statii si retele electrice