REZULTATELE FINALE  ALE  PROBEI DE EVALUARE A

          COMPETENTELOR  LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ

 

Nr. crt

Numele şi prenumele

candidatului

Scoala de provenienta Nivel de competenta de comunicare
1 ANDREI CĂS DUDĂU   F   STELUŢA Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UM
2 BABOȘ   N.   RAREȘ-CĂTĂLIN Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov UM
3 BACIU   T   IOAN Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer NEPREZENTAT
4 BANCIU   M   MUGUREL Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer NEPREZENTAT
5 BRAD   G.G.   GABRIEL Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov NEPREZENTAT
6 BUCUR   V.   MARIAN VASILE Colegiul Tehnic ‘Transilvania’ Brașov UA
7 CARAIVAN CĂS MUȘCELEANU   I   RALUCA GABRIELA Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea UM
8 CATANĂ   M   ALINA MIHAELA Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UA
9 COMĂNESCU   N   DAN Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea NEPREZENTAT
10 CONSTANTIN   P.   ALEXANDRU PETRE Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer NEPREZENTAT
11 CONSTANTIN   O.I.   ANDREEA-CARINA Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov NEPREZENTAT
12 FUIOR   L   IOAN ALEXANDRU Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer UA
13 GERU   L   SILVIU GABRIEL Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UA
14 GHIMPU   T   VALENTIN ION Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UM
15 HALDAN   G   ANDREEA Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UA
16 IUGA   I   GHEORGHE Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer NEPREZENTAT
17 JUGĂNARU CĂS EPURE   S   IULIANA GHEORGHIŢA Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UA
18 LĂZĂRESCU   F   MARINELA Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele UA
19 OLTEAN   D   DUMITRU VLAD Colegiul Tehnic ‘Mircea Cristea’ Brașov UM
20 PARASCHIV   M.   ROBERT-DANIEL Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov NEPREZENTAT
21 PASCU   F.   MIRELA OLIVIA Colegiul Tehnic ‘Transilvania’ Brașov UE
22 PĂCURAR   A   OLIVIA CLAUDIA Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele UE
23 PEPENE   I   ANDREA LUCIA Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele UE
24 PÎRVU   C.   VALERICĂ-NICOLAE Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UM
25 SIKÓ   C.A   NOÉMI MELINDA Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UA
26 STĂNICĂ   F   EMANUEL Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UM
27 TAMAŞ   GH   REMUS MARIAN Liceul Tehnologic Râșnov NEPREZENTAT
28 TATU   V   ROBERT-VALENTIN Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov UE

 

                                                                                                                                                                    

Comments are closed.